קוראים אותך לספר – מאה שנות מצויינות, מ 1927 ועד היום

כרגע באתר 1 ספרים

מי אנחנו

אתר ספר טוב הוא שלוחה מודרנית של הוצאת ראובן מס הוותיקה, שנוסדה בברלין ב-1927, ועלתה לירושלים ב-1933, מיד עם עליית הנאצים לשלטון.

ההוצאה הוציאה לאור עד כה כאלפיים כותרים, מהם, כאלף כותרים עדיין זמינים בצורה זאת או אחרת אצלנו, והאחרים – אזלו ואינם עוד.

התחלנו לסרוק ולהקליד (בסיוע פרויקט בן יהודה) ספרים שונים, ולהפוך אותם לספרים זמינים לקריאה, גם כעותקים מודפסים. זמינות הספרים שאזלו, הינה דרך אתר אמזון המפורסם, שיש בו ספרים ומוצרים רבים אחרים.

בהפניה נוחה ופשוטה מתוך אתר ספר טוב, תגיעו לספרים (וגם למוצרים האחרים) ותוכלו לקבלם לביתכם תוך ימים ספורים (זה בדוק!), ובדרך כלל אם סכום ההזמנה עולה על $49 – המשלוח חינם.

בנוסף לעיסוקה של הוצאת ראובן מס בהוצאה לאור של ספרי עיון ביהדות, עסקה ההוצאה כל השנים גם ביצוא של כל הספרים היוצאים לאור בארץ בידי כל המו"לים ובכל שפה, לספריות אקדמאיות בכל רחבי העולם. עיסוק זה מקנה להוצאת ראובן מס ניסיון רב במתרחש בשוק הספרים, ומאפשר להציע לגולש באתר ספר טוב את מיטב הספרים מכל המו"לים, בכל המקצועות והסיווגים, כולל ספרי חול וספרי קודש, ספרי עיון ופרוזה, שירה ומוסיקה יהודית.

בנוסף, אתר ספר טוב מציע את מבחר ה"בסט-סלר" של הספרים האלקטרונים שבאתר אמזון, ובעתיד הקרוב יהיו הצעות לספרים אלקטרוניים רבים עם הפנייה לאתרים אחרים, בארץ ובעולם.

בעתיד גם תתאפשר שמיעה של סופרים ומשוררים הקוראים את יצירותיהם, ותגובותיהם של שומעים וקוראים.

"ספר טוב" – כי זה פשוט ונוח להזמין ספרים מכל העולם.

מוזמנים להצטרף לחוויה.

בראש האתר עומד מר אורן מס, המנהל את הוצאת ראובן מס בעשרות השנים האחרונות.

נשמח לשאלות ותגובות במייל rmass@barak.net.il

דילוג לתוכן