שרון בלוך

שרון בלוך, בת 50, רווקה + 2 (ילד אחד באוסטרליה) עוסקת בחינוך ועובדת עם ילדים כבר 25 שנה, מתוכן למעלה מ-15 שנה בחינוך הגיל הרך במסגרת רשת גנים אשר הקימה וניהלה ברוח אמונותיה החינוכיות.
שרון מאמינה גדולה בחינוך, בשינוי וגדילה ושהכל אפשרי, בכך שלכל אדם יש את היכולת לקחת אחריות וליצור את חייו, עם חיבור עמוק לעצמו ולמסר שלו.
שנים רבות לומדת שרון על התודעה האנושית: מחשבות, רגשות ותחושות ומשתמשת בכלים שונים לאימון התודעה: מדיטציות, תרגילי כתיבה וכד'. במהות הלמידה עומדת השאלה איך להפוך את חייה לקרובים יותר ויותר אל "חלום האושר הנכסף" תוך בירור מתמיד: מהו אושר עבורה״?.
במהלך השנים, התקרבה שרון אל עצמה ומחשבותיה לגבי מי היא רוצה להיות התבהרו. לתחושתה, היא צועדת לשם בצעדים קטנים וגדולים.
משנת 2011 עד היום, בעקבות תהליך אישי של אומנה ואחריו פרידה, עברה שרון שינוי וגדילה משמעותית. המשוב החזק אותו קיבלה מהמציאות גרם לה להבין את דרכה הייחודית. בעקבות הבנה זו החליטה שמחובתה לצאת מכותלי הגן ולהגיע לקשת רחבה יותר של ילדים, נוער והורים בהם תוכל לתמוך ולעזור. על תקופה מכוננת זאת בחייה נעשו שני סרטים במסגרת תכנית "עובדה" בערוץ 2.
בארבע השנים האחרונות , מאז הפרידה מרם והחשיפה התקשורתית, עברה שרון תהליך עוצמתי של דיוק וחידוד המסר שלה. בעיקבות זאת כתבה והוציאה לאור את סדרת ״ספרי השימחה של רקסי״ אשר מנגישים בצורה חוויתית ומהנה את המסרים של חשיבה חיובית וניהול התודעה לילדים מהגיל הרך.
כמו כן, יצרה שרון סדרת קורסים אינטרנטים להורים ולאנשי חינוך אשר מאפשרים לתרגל ולהתאמן על דפוסי חשיבה חיוביים הן בבית להורים, והן לגננות במסגרות חינוכיות.
את הרצאותיה המגוונות מרצה שרון במסגרות שונות: בתי ספר, מתנ״סים, חוגי בית ואירועי רווחה לעובדים באירגונים.

הספרים של שרון